Laan van Blois 24

BEVERWIJK

verkocht

verkocht

appartement
Bouwjaar 1958
Woonoppervlakte 81 m²
Aantal slaapkamers 2

Omschrijving

Instapklaar appartement!

Op de bovenste etage ligt dit super fijne appartement waar je werkelijk zo kunt wonen. Het voormalige 4 kamer appartement heeft nu 2 slaapkamers en een ruimere woonkamer waardoor deze woning ideaal is voor starters of een klein gezin. Het appartement is gelegen op een rustige locatie maar op korte rij-afstand van het centrum van Beverwijk. Het complex ligt nabij winkels, park Westerhout en het strand en de duinen zijn op fietsafstand!

Via de hal/entree kun je naar beide slaapkamers, het toilet, de keuken en de woonkamer. De ouderslaapkamer is ruim en heeft een nette laminaatvloer, grote raampartij en voldoende ruimte voor een kastenwand. De tweede slaapkamer is ook van goed formaat, ligt tevens een nette vloer en kan gebruikt worden als slaapkamer, werkplek of hobbyruimte en deze kamer heeft toegang tot het balkon. Het balkon is tevens te bereiken via de keuken en de woonkamer. De keuken is voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap, combi magnetron, koelkast, vriezer, vaatwasser en voldoende kastruimte. De badkamer is vanaf de keuken toegankelijk. De badkamer heeft een inloopdouche, wastafelmeubel en de wasmachine en drogeropstelling.

De ruime woonkamer heeft genoeg plek voor een ruime eethoek en gezellige zit. Op een koude dag kan de openhaard aan en op een zomerse dag kun je genieten van het tweede balkon die te bereiken is vanuit de woonkamer. Een voordeel is dus dat het appartement twee balkons heeft zodat je kunt genieten van zowel de ochtend- als de middagzon. Verder is er op de begane grond een berging aanwezig, wel zo handig om de fietsen veilig te kunnen stallen.

Geen zin om eerst te moeten verbouwen en gelijk intrekken in dit mooie appartement? Bel dan ons kantoor voor het maken van een afspraak.

Bijzonderheden:
- Woonoppervlakte circa 81 m²;
- Heerlijk zonnig balkon met vrij uitzicht;
- Tweede balkon aan achterzijde;
- Energielabel C;
- Dak is in 2023 vernieuwd en geïsoleerd
- Actieve VvE welke professioneel beheerd wordt door VT2000;
- Servicekosten van ca € 178,81 per maand voor appartement met berging
- Asbest en ouderdomsclausule van toepassing;
- Oplevering in overleg;
- Notariskeuze aan koper, mits in omgeving Beverwijk

Interesse in deze woning? Schakel direct jouw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Jouw NVM-aankoopmakelaar komt op voor jouw belang en bespaart je tijd, geld en zorgen. Adressen van lokale en regionale NVM-aankoopmakelaars vind je ook op Funda. NVM Zeker weten.

Lees meer

Kenmerken

Overdracht
Status
verkocht
Aanvaarding
in overleg
VvE checklist
Inschrijving KVK
Ja
Jaarlijkse vergadering
Ja
Periodieke bijdrage
Ja (178,81 per maand)
Reservefonds aanwezig
Ja
Onderhoudsplan
Ja
Opstalverzekering
Ja
Bouw
Soort woning
appartement
Soort appartement
portiekflat
Aantal woonlagen
4
Woonlaag
4
Bouwvorm
bestaande bouw
Bouwjaar
1958
Open portiek
nee
Huidige bestemming
woonruimte
Onderhoud binnen
redelijk_tot_goed
Onderhoud buiten
redelijk_tot_goed
Voorzieningen
tv kabel, natuurlijke ventilatie
Isolatie
dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas
Energie
Energielabel
C
Verwarming
cv ketel
Warm water
cv ketel
C.V.-ketel
gas gestookte combi-ketel uit 2020 van Remeha, eigendom
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte
81 m²
Bergruimte oppervlakte
11 m²
Buitenruimte oppervlakte
7 m²
Indeling
Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Buitenruimte
Ligging
open ligging
Garage / Schuur / Berging
Garage
geen garage
Parkeergelegenheid
openbaar parkeren
Schuur/berging
inpandig
Lees meer

Media

Locatie

Meer weten?

We helpen je graag verder!

Mitchel Wagner

Mitchel Wagner

Beverwijk

Vastgoedadviseur

Kan ik dit huis betalen?

Vraag een bezichtiging aan